sobota, 9 lipca 2016

NA POCZĄTEK


Jest to pierwszy post, który tu zamieszczam, dlatego pragnę na początek przybliżyć Wam nieco kilka kwestii dotyczących tego bloga. :)

Pisanie jest moją pasją od wielu lat. Wcześnie nauczyłam się czytać i pisać i już będąc dzieckiem pisałam swoje pierwsze opowiadania, książki, gazetki. Od tego czasu pociąg do bazgrania tekstów nie zmalał. Miałam dotychczas kilka blogów, ale w żadnym się całkowicie nie odnalazłam.i szybko traciłam motywację do regularnego wrzucania postów z powodu wielu innych zajęć i braku czasu na wszystko. Jednak to moje hobby, a na hobby zawsze powinno się znaleźć czas, prawda? W końcu jest to coś, co sprawia radość!

Z tego względu założyłam kolejnego bloga, tym razem z zupełnie innymi założeniami i planami co do niego.

Nie będzie on wpisywał się w tematykę jednego określonego nurtu, np. nie będzie on tylko i wyłącznie na temat książek, choć, jak już pewnie zauważyliście, czytać kocham. Nie lubię się ograniczać i z doświadczenia wiem, że ustawianie sobie z góry blogowych granic w moim przypadku się nie sprawdza. Dlatego blog będzie o tym, co lubię i o czym moim zdaniem warto wspomnieć i przedstawić szerszemu gronu. Takie jest moje założenie. Jak to się dalej potoczy i w którą stronę rozwijać się będzie mój blog, to się okaże...

Postanowiłam również, że tym razem nie zaniedbam bloga. Posty będą się pojawiać regularnie, oczywiście w miarę możliwości. Jeżeli chcecie być na bieżąco, zapraszam na mój profil na instagramie i Google+, gdzie będę powiadamiać o nowych postach - wszystkie linki w prawej kolumnie!

Na dzisiaj to wszystko. Mam nadzieję, że znajdziecie tu coś dla siebie i zostaniecie ze mną na dłużej! :)

4 komentarze:

 1. Zostaję na dłużej! :) Zapowiada się bardzo ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też zostanę ba dłużej! :) (ig @bookolanda)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niezmiernie miło mi z tego powodu! :)

   Usuń